{literal}
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ
{/literal}

Hity CaliVity

        

    Polinesian Noni

      

         Ocean 21 

    

       ParaProtex

     

       AC-Zymes

      

         Nopalin

        

         OxyMax

 

Suplementy Calivita

Oczyszczanie organizmu

 

Oczyszczanie organizmu, odtruwanie organizmu z toksyn, kamieni kałowych, pasożytów...

 

Proces oczyszczania organizmu składa się z następujących zasad:

 

oczyszczenie wątroby wyciągami z ziół

 
 
uzupełnienie pożytecznych bakterii, które utrzymują  w równowadze florę bakteryjną

 

oczyszczania jelit ziołowym błonnikiem, aby stopniowo usunąć wszystkie zalegające od lat szkodliwe złogi i pasożyty.

 


 oczyszczenie organizmu ze szkodliwych metali ciężkich, takich jak ołów i rtęć, oraz innych toksyn.
 
 
 
 

 


 

Jaką rolę w wydalaniu toksyn z naszego organizmu pełni skóra?

 

"Na powierzchni skóry widać całą kondycję naszego organizmu Negatywne procesy które w nim zachodzą uwidaczniają się szczególnie na twarzy. A że większość chorób skóry pochodzi z wnętrza organizmu, sygnalizują to podrażnienia i wypryski. Np. usta - górna warga informuje nas o kondycji żołądka, pokazuje jego stan, dolna warga to jelita. Miejsce pomiędzy oczami wskazuje kondycję wątroby i żołądka. Nos, jego twardy czubek, sygnalizuje problemy z sercem.

Oczy pokazują natomiast stan wątroby, jeśli są przekrwione, oznacza to, że jest ona podrażniona. Kąciki oczu z kolei obrazują serce. Oczy są zwierciadłem stanu całego ciała. Na podstawie badań tęczówki możemy zdiagnozować wiele chorób, nawet w początkowym ich stadium, kiedy jeszcze nie odczuwamy żadnych dolegliwości. Jeśli w kącikach oczu pojawiają się tzw. śpiochy, oznacza to, że wątroba chce pozbyć się nadmiernej ilości tłuszczu. Należy obserwować zatem uważnie organizm, bo informuje nas on o wszystkich chorobach i zaburzeniu równowagi."
dr Sohrab Khoshbin
 

Jakie organy pełnią najważniejszą funkcję w usuwaniu toksyn z naszego organizmu?

 

"W wydalaniu toksyn z naszego organizmu bierze udział kilka organów. Najważniejszą rolę pełni niewątpliwie wątroba. Jest ona odpowiedzialna za wszystkie chemiczne procesy prowadzące do ich usunięcia. Trafia tam nawet strawiony już pokarm i to ona ma decydujące znaczenie w jego dalszej asymilacji. Jest bardzo ważnym organem, a jednocześnie ma ogromną zdolność regeneracji. Jeśli mamy nawet pół wątroby, nadal jest ona w stanie pełnić swoją funkcję.

Drugim równie ważnym organem człowieka są jelita, które doprowadzają do usunięcia odpadów z naszego ciała na zewnątrz (w postaci masy kałowej). Nasze zdrowie zależy m.in. od regularnego wypróżniania. Jeśli kał zbyt długo zalega w jelitach, wytwarzają się toksyny, które z czasem trafiają do krwiobiegu i dochodzi do wtórnego zatrucia organizmu. Taki stan może być powodem powstawania wielu chorób np. migren, a nawet raka.

Znaczącą rolę w usuwaniu toksyn (postać płynu) pełnią także nerki. W chińskiej medycynie nazywane są on esencją życia, co sugeruje, że cała nasza energii pochodzi właśnie z nerek." dr Sohrab Khoshbin

 


 

Co pewien czas - 2 x w roku - Twój organizm potrzebuje odnowy biologicznej - nie czekaj, skorzystaj z pomocy natury. Toksyny, kamienie kałowe, grzybica, robaki pasożytnicze: lamblie, owsiki, przywry - to zbędny balast dla Twojego organizmu ! Pozbądź się go, korzystając z szerokiej gamy suplementów diety CaliVita Intrenational. Ulgę naszym organizmom może przynieść kuracja oczyszczająca dla dzieci i kuracja oczyszczająca dla dorosłych.

 

 PRODUKTY CALIVITA

oczyszczanie  DetoxPatch - /plastry oczyszczające/ To łatwy, nieinwazyjny i naturalny sposób na detoksykację.  Najtrudniejsze do usunięcia toksyny to te, które kumulują się w tkankach, wśród nich metale ciężkie (np.: arszenik, rtęć, ołów, platyna itp.). Można je usunąć wykorzystując preparaty roślinne za pomocą chelacji lub w inny prostszy sposób, np.: detoksykacja przez stopy.

 

Zalecane naturalne suplementy diety przy oczyszczaniu organizmu:

 

oczyszczanie  Liver Aid - oczyszczanie wątroby korzystnie wpływa na detoksykację i regenerację już uszkodzonego narządu i przywraca jego prawidłowe funkcje.

oczyszczanie  Pure Yukka- przyspiesza metabolizm, wzmacnia i reguluje naturalne procesy usuwania toksyn. Oczyszcza w ten sposób praktycznie cały organizm:przewód pokarmowy,stawy,jelita. Reguluje proces wydalania.

oczyszczanie Nopalin- ze względu na wysoką zawartość błonnika, wiąże i usuwa z organizmu toksyny, ułatwia regularne wypróżnianie, stwarza odpowiednie warunki do rozwoju przyjaznej flory jelitowej.

oczyszczanie Ocean 21- odkwaszenie, oczyszczenie organizmu, poprawa funkcjonowania narządów wewnętrznych. Zawiera wszystko co jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. W składzie posiada ponad 200 ważnych składników odżywczych.

oczyszczanie -Polinesian Noni- oczyszcza krew, wspomaga niszczenie bakterii, wirusów, grzybów i innych pasożytów. Neutralizuje ich toksyczne jady i odkwasza wątrobę, nerki, jelita. Wykazuje właściwości adaptogenne. Pobudza naturalne mechanizmy obronne i jest w stanie przywrócić do normy zaburzone funkcje komórek.

oczyszczanie Liquid Chlorophyll- detoksykacja organizmu dzięki chlorofilinie sodowo-miedziowej uzyskiwanej z lucerny, która stanowi skoncentrowane źródło chlorofilu a i b.

oczyszczanie  ParaProtex- niszczy: bakterie wywołujące infekcje ran - gronkowiec, paciorkowce, pasożyty przewodu pokarmowego, bakterie, grzyby, lamblie, robaki, wiele odmian wirusów (300) i grzybów.

oczyszczanie  AC-Zymes- dostarcza żywych kultur bakteryjnych niezbędnych dla prawidłowej mikroflory jelit. Wytwarza niekorzystne środowisko dla bakterii chorobotwórczych i gnilnych.

oczyszczanie  Acidophilus with Psyllium- zawierają bakterie Lactobacillus acisophilus i łuski nasion babki. Niezbędny do ochrony dobroczynnych bakterii jelitowych, a także wiążący toksyny i substancje rakotwórcze oraz oczyszczający jelita.

oczyszczanie  Garlic Caps- oczyszcza drogi oddechowe i nerki. Skutecznie stosuje się go przeciwko bakteriom, wirusom, grzybom i innym pasożytom.

arrow  Oxy Max- odtruwa i oczyszcza organizm. Dzięki odpowiedniej podaży tlenu komórka poprawia swój metabolizm i staje się odporna na działanie wirusów, bakterii, grzybów i innych czynników chorobotwórczych.