{literal}
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ
{/literal}

Hity CaliVity

        

    Polinesian Noni

      

         Ocean 21 

    

       ParaProtex

     

       AC-Zymes

      

         Nopalin

        

         OxyMax

 

Suplementy Calivita

Dotlenienie organizmu

 

 

DOTLENIENIE ORGANIZMU DZIECI I DOROSŁYCH - OXYMAX CALIVITA - JAK DOTLENIĆ ORGANIZM

 Jak wspomóc organizm suplementem diety OxyMax?

"Nie znam choroby, u podstaw której nie leżałoby niedotlenienie komórek" - głosi znany biochemik Otto Wartburg, laureat Nagrody Nobla.

 

 Źródło życia 

 Tlen - jeden z najbardziej powszechnych pierwiastków obecnych na Ziemi - jest potrzebny miliardom komórek naszego organizmu. Nie są one w stanie pobierać go bezpośrednio z powietrza, dlatego do jego transportu służą specjalne struktury.

Centralny układ nerwowy dostarcza siły napędowej przeponie, która kurcząc się, umożliwia wdech powietrza. Poprzez filtr pęcherzyków płucnych, tlen przepływa do krwi i w tym momencie kończy się zadanie układu oddechowego. Odtąd pałeczkę przejmuje układ krążenia, który spełnia funkcje: pompy (serce), rur (naczynia krwionośne) i środka do transportu gazów pomiędzy płucami i komórkami (krew). Tlen jest transportowany we krwi w dwóch postaciach. Małe ilości rozpuszczają się w osoczu (1%), a pozostała część tlenu (99%) wiąże się z cząsteczkami hemoglobiny. Tak więc, bez hemoglobiny tlen nie mógłby dotrzeć do komórek w takich ilościach, jakie są potrzebne do prawidłowego przebiegu reakcji metabolicznych.

W sytuacji zbyt małej podaży tlenu, komórka zwraca się po inne źródło energii, by podtrzymać funkcje niezbędne do życia. Najczęściej w takim przypadku, komórki rozkładają glukozę w procesie beztlenowej fermentacji, która może zaburzyć metabolizm komórkowy. W efekcie powstaną niepożądane związki chemiczne. W okresie powrotu do stanu prawidłowego, cała grupa osłabionych komórek traci swoją naturalną zdolność do samoobrony. Takie komórki pozostają bezbronne wobec wirusów, grzybów, bakterii i innych czynników chorobotwórczych. W wyniku uprzemysłowienia oraz towarzyszącego mu zanieczyszczenia środowiska, systematycznie zmniejsza się w powietrzu stężenie tlenu. Jeszcze 100 lat temu zawartość tlenu w powietrzu wynosiła 22% ! W dzisiejszych czasach kształtuje się średnio na poziomie 19%, a w dużych miastach już tylko 12-15%). Nasze płuca są w maksymalny sposób obciążane powietrzem zanieczyszczonym chemikaliami, pyłkami, tlenkiem węgla, kadmem, ołowiem.

Sytuacja nie jest lepsza, jeśli chodzi o żywność i napoje. Konserwanty, barwniki, rozmaite zanieczyszczenia pogarszają ich jakość, obciążając organizm i zwiększając nasze zapotrzebowanie na tlen. Niedobory tlenu w organizmie mogą więc pojawić się w następujących sytuacjach: nieprawidłowe, zbyt płytkie oddychanie; palenie (nawet bierne); pogorszenie jakości wody; zmniejszone spożycie wody i spożywanie większych ilości napojów gazowanych, a także alkoholu, kawy; konsumpcja żywności pochodzącej ze sztucznych upraw; sztuczne światło; przyjmowanie leków; brak aktywności fizycznej. Ostatnio ogromne zainteresowanie budzą suplementy zawierające biologiczny tlen. Wśród nich, najbardziej skuteczny okazał się tlen stabilizowany, którego jakość nie zmienia się przez lata, nie wywołuje negatywnych skutków i nie generuje tworzenia się wolnych rodników. Jest nie tylko absolutnie bezpieczny, ale także łatwo wykorzystywany przez organizm. Zawiera 12000 cząsteczek tlenu na l milion części, czyli ponad 1000 razy więcej od ilości tlenu zawartego w wodzie z kranu (dla porównania, w przypadku wody z kranu wartość ta wynosi 5-7, podczas gdy w przypadku wody źródlanej 10-12).

Stąd też tlen stabilizowany jest prawdziwym mistrzem w swoim rodzaju, wspomagając organizm: w zaopatrzenie komórek w tlen, korzystnie wpływając na procesy przemiany materii, wspomaga regeneracje i detoksykacje wątroby; dzięki właściwościom odtruwającym i oczyszczającym wspomaga eliminacjie  bakterii takich jak Streptococcus, Staphylococcus (gronkowiec), Salmonella, Coli; wspomaga w przyswajaniu i wykorzystaniu witamin, składników mineralnych, aminokwasów i ziół; łagodzi dolegliwości w przebiegu chorób sercowo-naczyniowych (np zawału serca, nadciśnienia tętniczego) oraz związanych z zaburzeniami oddychania, korzystnie wpływa na tlenową aktywność fizyczną, znacząco polepsza wydolność sportowców; zwiększając zaopatrzenie mózgu w tlen, pozytywnie oddziaływuje na procesy umysłowe. Dotlenienie organizmu: kory mózgowej intensywnie poprawia koncentrację i pamięć, a zatem osoby uczące się i przygotowujące do egzaminu mają wspaniały środek, by w krótkim czasie przyswoić znacznie więcej materiału niż inni bez doładowania tlenowego.

Stabilizowany tlen w produkcie OxyMax w ciągu kilkudziesięciu sekund trafia do do organizmu z płynami ustrojowymi - również poza układem krwionośnym. Już w wielu dużych miastach możesz od czasu do czasu wpaść do baru tlenowego i płacqc 50-80 PLN za seans, możesz pooddychać powietrzem sztucznie wzbogaconym w tlen, tylko po to, by z powrotem zanurzyć się w smog.

Na szczęście istnieje bardziej skuteczny i ekonomiczny sposób, jakim jest koncentrat stabilizowanego tlenu, w postaci preparatu OxyMax Każda osoba powinnago ze sobą nosić. Stosowanie 3 x dziennie po 20 kropli wystarcza na 40 dni . Tak więc, jej dzienny koszt przy wyżej podanej dawce nie przekracza 5 zł. dziennie ! Stosuj go by wspomóc sprawność organizmu i w profilaktycznie, by ustrzec się wielu chorób i zachować zdrowie na długie lata.

PRODUKT Z OFERTY ZAGRANICZNEJ. ZAMÓWIENIA NA TEL: 608 311 282

Moje doświadczenia z produktami CaliVita

Zajmuję się medycyną niekonwencjonalną. Moja dziedzina to alergia i leczenie oparte o naukę o prawidłowym żywieniu. Dzięki klasycznemu badaniu ogólnego stanu zdrowia oraz aparaturze biorezonansowej, jestem w stanie wykryć błędne składniki procesów chemicznych organizmu i otrzymać całościowy obraz na temat stanu zdrowia pacjenta. Chociaż ocena grzybicy jelit podzieliła zarówno lekarzy, jak i osoby zajmujące się alternatywnymi metodami leczenia, osobiście stwierdziłam, że w przypadku 60-70% moich pacjentów ilość obecnych w jelitach grzybów jest zbyt wysoka. Prowadzi to nie tylko do różnych dolegliwości w obrębie przewodu pokarmowego, lecz może być również przyczyną takich chorób, jak np. egzema, łuszczyca, bóle głowy, migrena, przewlekłe zmęczenie, bóle stawów, zaburzenia hormonalne.

U 30% pacjentów można wykazać także obecność pasożytów jelit. Równie częsta jest zwiększona ilość wirusów i innych mikroorganizmów anaerobowych, które dobrze czują się w otoczeniu ubogim w tlen. Najciekawszą stroną mojej pracy jest możliwość mierzenia zawartości tlenu molekularnego w jelitach. W każdym przypadku, gdy poziom tlenu molekularnego w jelitach jest zbyt niski, można równocześnie wykazać obecność grzybów, pasożytów, wirusów i innych mikroorganizmów. Kiedy moim pacjentom zaleciłem zażywanie tlenu stabilizowanego, wtedy ilość tlenu molekularnego w ich jelitach znacznie się podwyższyła. Poziom wzrostu był znaczący już po 4-8 tygodniach. Co ciekawe, w jelitach wzrostowi uległ nie tylko poziom tlenu, ale również ilość witamin i składników mineralnych.

Dowodzi to, że dzięki tlenowi stabilizowanemu, organizm potrafi przyswoić odpowiednie ilości składników niezbędnych dla życia nawet z ubogiego menu. W mojej pracy najważniejsze jest, by moi pacjenci jak najszybciej powrócili do zdrowia. Wszystkim proponuję, by dla długotrwałego zachowania zdrowia, zaczęli regularnie, codziennie zażywać tlen stabilizowany.

CaliNews Wrzesień 2003 dr Lin C.

Niespotykana rzecz

Jestem pisarzem, pracuję jako publicysta i często zdarza mi się pracować do późnych godzin nocnych. Ostatnio przytrafiła mi się niespotykana rzecz. Otóż, późnym wieczorem wypiłem szklankę wody z rozpuszczonymi 10 kroplami preparatu OxyMax i rozpocząłem pisanie. Ku mojemu zdziwieniu, nagle stałem się nadzwyczaj kreatywny, a wena pisarska jeszcze długo nie opuszczała mnie tej nocy. To było coś niesamowitego, bo zazwyczaj o tej porze często walczyłem ze zmęczeniem i "klejącymi się" oczyma. Ale najbardziej zaskoczyło mnie to, że wpół do trzeciej, kiedy moja żona kazała mi położyć się spać, wciąż byłem rześki i gotowy do dalszej pracy.

B. A. (Budapeszt)

Pozytywne zmiany

Zostałem członkiem CaliVita® International 3 tygodnie temu. Już pierwszego dnia mojego członkostwa, zacząłem przyjmować preparat OxyMax. Wziąłem niewielką porcję preparatu - 3 razy dziennie po 5 kropli, rozpuszczonych w szklance wody.

Po 3 dniach zauważyłem pierwsze pozytywne działanie tego produktu. Jestem bardziej energiczny, z rannym wstawaniem nie mam już problemów, a wieczorem łatwiej zasypiam. Moja praca wiąże się z dużą odpowiedzialnością, a co za tym idzie - ze stresem. Odkąd spróbowałem OxyMax, czuję się o wiele bardziej odprężony psychicznie. Kiedy poczułem się również silniejszy fizycznie, postanowiłem ponownie uprawiać jogę. Zmieniłem także moją dietę. Wcześniej jadłem bardzo dużo i stale byłem głodny. W ciągu ostatnich 3 tygodni mój nienasycony apetyt ustabilizował się, a moja masa ciała zaczęła spadać. Czuję, że w moim życiu nareszcie zachodzą pozytywne zmiany.

A. T. (Szeged)

 


OXYMAX CALIVITA - Sposób użycia: 3 razy dziennie 20 kropli OxyMax wlej do szklanki i uzupełnij do pełna wodą .

Małe dzieci: 1 kroplę tlenu przeliczyć na jeden rok życia i uzupełnić odpowiednio z wodą. Pić 3 x dziennie.

Starsze dzieci: W wieku szkolnym połowa dawki dla dorosłych.

 

OxyMax to biologiczny suplement tlenu zawierający stabilizowany tlen.

Opakowanie zawiera: 60 ml płynu.

Skład: Stabilizowane ujemne jony tlenu (12 000 PPM) w wodzie źródlanej.

 

OxyMax wskazany jest dla każdej grupy wiekowej!