{literal}
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ
{/literal}

Hity CaliVity

        

    Polinesian Noni

      

         Ocean 21 

    

       ParaProtex

     

       AC-Zymes

      

         Nopalin

        

         OxyMax

 

Suplementy Calivita

Oczyszczanie dziecka

 

OCZYSZCZANIE ORGANIZMU U DZIECKA,  KURACJA OCZYSZCZAJĄCA DLA DZIECKA

 

Prace nad składem oraz doborem odpowiednich ziół prowadzi wybitny naukowiec prof. dr nauk med. Valeria S-V..

  

Prof.dr Valeria S-V Przewodnicząca Zespołu Doradców Medycznych CALIVITA

Podczas swojej trzydziestoletniej pracy zawodowej prof. uzyskała stopień naukowy z biochemii lekarskiej (1978), z medycyny nuklearnej (1980)i z patofizjologii klinicznej (1986). Po zakończeniu własnych badań klinicznych i praktycznych w dziedzinie patologii układu moczowego, w 1986 r.uzyskała stopień doktora nauk medycznych.

 

Prof. S-V opublikowała 160 artykułów specjalistycznych oraz prac naukowych, jest rownież współautorką czterech specjalistycznych podręczników oraz monografii medycznych.

 


 

PARAPROTEX to produkt Firmy Calivita  zawierający szeroką game ziół o właściwościach przeciwwirusowych, przeciwbakteryjnych, przeciwzapalnych oraz odkażających. Likwiduje przyczyny i skutki chorób wywołanych przez niebezpieczne dla organizmu pasożyty – bakterie, grzyby, wirusy, gronkowiec złocisty, grzybica, drożdżyca, glista ludzka, lamblie, owsiki... które zostawiając w komórce toksyczne jady  zatruwają organizm i poprzez zachwianie homeostazy (równowagi) przyczyniają się do powstawania wielu chorób.

 

Kuracja polega na wyniszczeniu pasożytów  i wzmocnieniu systemu immunologicznego – jest to najważniejsza rzecz, jaką możemy uczynić dla naszego organizmu.

 

"Nim rozpocznę właściwą kurację leczniczą, wszyscy moi pacjenci przechodzą fundamentalny etap przygotowawczy-gruntowne oczyszczanie z zatruwających organizm pasożytów. Stosuję  ParaProteX"  

 "ParaProtex podawałam z powodzeniem u dzieci i u niemowlęcia (1 roczek) w celu usunięcia pasożytów jelitowych -owsików.  Dawka była odpowiednio mniejsza, a kuracja lecznicza rozpoczęła się stopniowo od 1/4 tabletki..."

 Prof. Valeria S-V.

 


 

Uwaga!

 

JAK PODAWAĆ PARAPROTEX U DZIECKA

 

Wrazie złego samopoczucia dziecka w każdym wieku dawkę ParaProtex-u należy zmniejszyć lub odstawić na kilka dni ! Dzieci do 3-go roku życia bez konsultacji z lekarzem są na dawce 1/4 tabl. dziennie.

 

W przypadku podwyższonego ASO przy paciorkowcach (wskazany kontakt ) należy  oczyszczać organizm z jadów paciorkowca ale nie produktem ParaProtex !!!

 

Oczyszczanie organizmu u dziecka od 3-go roku życia produktem ParaProtex

 

 
1 tydzień kuracji: 1/4 tabletki dziennie, rano, na czczo
 
2 tydzień kuracji:

1/4 tabletki rano, na czczo
1/4 tabletki wieczorem, pół godziny przed posiłkiem

3 tydzień kuracji:

1/4 tabletki rano, na czczo
1/4 tabletki w południe, pół godz. przed posiłkiem
1/4 tabletki wieczorem, pół godziny przed posiłkiem


Na tej dawce pozostajemy przez 6 tygodni. Następnie robimy przerwę na 4 tygodnie i wracamy do kuracji w dawce 3 x 1/4 tabletki dziennie. Takie dawki bierzemy przez 10 dni, później przerwa 4 dni i powtarzamy cykl 4 razy.

 

Kuracja dla dzieci w wieku szkolnym

1 tydzień kuracji:

1/2 tabletka dziennie na czczo

2 tydzień kuracji:

1/2 tabletka rano na czczo
1/2 tabletka wieczorem
 
3 tydzień kuracji:

1/2 tabletka rano na czczo
1/2 tabletka w południe
1/2 tabletka wieczorem
 

Na tej dawce pozostajemy przez 6 tygodni. Nastpnie robimy przerwę na 4 tygodnie i wracamy do kuracji w dawce 3 x 1/2 tabletki dziennie. Takie dawki bierzemy przez 10 dni, później przerwa na 4 dni i powtarzamy minimum 4 razy.

 

Uwaga!

 

Kuracja ParaProtex-em z równoczesnym zastosowaniem  produktów takich jak Oxy MaxAc-ZymesGarlic Caps,  Nopalin   i Polinesian Noni,  /usuwa z organizmu trujące toksyny/ daje lepsze i szybsze efekty.

Kuracja będzie bardziej skuteczna gdy będziemy:

regularnie stosować wskazane suplementy
przestrzegać odpowiedniej diety (całkowite wyeliminowanie cukrów, wyrobów z białej mąki, białego pieczywa), oraz zastosować dietę zgodną z grupą krwi 
wypijać dziennie dużo dobrej jakościowo wody niskozmineralizowanej.

Trzy produkty bierzemy na czczo:

 • Pierwsze: Polinesian Noni
 • 15 min. później Para Protex 
 • ok.godz. później AC-Zymes 

   

Oczyszczanie organizmu u dziecka produktem ParaProtex wzmacniamy :

AC Zymes

 • 1 kapsułka na 20 kg. - podawać na czczo lub 1 godz. po posiłku.
 • Jeśli dziecko nie może połknąć kapsułki, należy jej zawartość wysypać na łyżeczkę i wymieszać z wodą.

Nopalin

 • 1 tabletka na 2o kg - na jedną tabletkę szklanka wod

Polinesian Noni

 • Dzieci w wieku szkolnym 1/2  nakrętki na czczo i 1/2 nakrętki pół godz. przed kolacją.           
 • Dzieci w wieku przedszkolnym 10 ml. na czczo i 10 ml. pól godz. przed kolacją.

 Oxy Max

 • 5 kropli tlenu wlać do szklanki i uzupenić 1/4 wody. To dawka na 20 kg. Pić 3 x dziennie 15 min. przed posiłkiem. Chorobotwórcze bakterie, grzyby i pasożyty nie znoszą środowiska tlenowego.

 Garlic Caps

 • 1 kaps. na 20 kg zażyta przed posiłkiem. Przy owsikach, robakach, gliście ludzkiej - obowiązkowy.

 

Podczas miesięcznej przerwy ParaProtex-em cały czas zażywamy  produkty uzupełniające.

 

Korzyści dla organizmu:

AC Zymes - /kapsułki/ dostarcza żywych kultur bakteryjnych niezbędnych dla zdrowej mikroflory jelit. Wytwarza niekorzystne środowisko dla bakterii chorobotwórczych i gnilnych. Stanowi naturalną ochronę przed bakteriami i grzybicą. Zapobiega wzdęciom, niezbędny po kuracji antybiotykowej, zmniejsza dolegliwości przy hemoroidach, pomocny w trądziku i alergii.

Nopalin - /tabletki/ nie dopuszcza do rozwoju pasożytów w układzie trawiennym. Bogactwo cennych składników odżywczych zapewnia mu wysoką pozycję na liście roślin leczniczyh WHO. Dostarcza organizmowi 17 rodzajów aminokwasów ( w tym 8 egzogennych ), liczne witaminy, składniki mineralne i cenny błonnik. Pozytywnie wpływa na procesy trawienia i metabolizm. Oczyszcza z toksyn jelito grube, pomocny przy: zaparciach, odchudzaniu, cukrzycy i miażdżycy.

Polinesian Noni - /sok/ wspomaga niszczenie bakterii,wirusów, grzybów i innych pasożytów. Neutralizuje ich toksyczne jady i odkwasza wątrobę, nerki, jelita. To znakomity produkt poprawiający samopoczucie i ogólny stan zdrowia. Jego spożycie korzystne jest dla każdego, ponieważ wzmacnia organizm, zwiększa odporność i wykazuje właściwości przeciwnowotworowe. Należy go stosować jako leczenie uzupełniające wielu chorób.

Garlic Caps - /kapsułki/ zawiera aktywne składniki czosnku i pietruszki. Skutecznie stosuje się go przeciwko bakteriom, wirusom, grzybom i innym pasożytom. Oczyszcza tez drogi oddechowe. Garlic Caps, to forma naturalnego antybiotyku bez skutków ubocznych!

Oxy Max - /stabilizowany tlen w płynie/  odtruwa i oczyszcza organizm. Dzięki odpowiedniej podaży tlenu komórka poprawia swój metabolizm i staje się odporna na działanie wirusów, bakteri, grzybów i innych czynników chorobotwórczych.