{literal}
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ
{/literal}

Hity CaliVity

        

    Polinesian Noni

      

         Ocean 21 

    

       ParaProtex

     

       AC-Zymes

      

         Nopalin

        

         OxyMax

 

Suplementy Calivita

Noni CaliVita

 

SOK NONI CALIVITA - POLINESIAN NONI

 

Polinesian NoniNa wszystkich kontynentach ludzie piją i podziwiają działanie soku Polinesian Noni. Żaden inny roślinny znany w przyrodzie produkt o właściwościach naprawczych na organizm, nie zdobył takiego uznania w tak zawrotnym tempie. Skąd więc jest ta roślina i co w niej takiego ?

Noni jest cudowną, tropikalną rośliną z "Ogrodu Edenu" - Polinezji. Składniki noni: bogactwo fitocydów, damnacanthial, prokseronina i wiele innych - wyzwalają liczne potencjały ludzkiego organizmu na poziomie komórkowym. A zatem, owoc noni, sok noni, jest korzystny dla wszystkich ludzi, młodych i starszych.

Sok noni jest prawdziwym podarunkiem natury. Pomógł już tysiącom ludzi w odzyskaniu fizycznej sprawności. Odmładza i uwalnia od licznych problemów zdrowotnych, dlatego nikt nie powinien przeoczyć tej rośliny wykorzystując ją w celach poprawy stanu zdrowia.

Receptura Polinesian Noni chroniona jest przez firmę, dzięki czemu pozostaje niezmieniona od początku produkcji tego soku. Owoc noni przetwarzany jest na sok noni w technologii liofilizacji. Proces  liofilizacji llikwiduje występowanie bakterii chorobotwórczych w produktach stąd liofilizowane produkty nie potrzebują konserwantów chemicznych. Dzięki technologii liofilizacji zachowują naturalność składników co znacznie zwiększa ich bioaktywność. W 1 porcji Polinesian Noni (30 ml) znajduje się 1000 mg sproszkowanego liofilizowanego owocu noni, a nie rozcieńczonego soku płynnego.

Dodatkowym atutem dla Polinesian Noni są uzyskane certyfikaty GMP oraz FDA określające najwyższą jakość, bezpieczeństwo i wysoką markę.

Amerykanski urząd FDA zaklasyfikował Polinesian Noni CaliVita do kategorii GRA (Generall Regarded As Safe) czyli, że przyjmować go mogą nawet kobiety w ciąży i karmiące.

Tego soku noni nie kupisz w aptece, sklepie ze zdrową żywnością czy na bazarze, tam można go spotkać w postaci pasteryzowanej lub obrabianej chemicznie bez znaków jakości GMP czy FDA .

W ofercie CaliVita znajdziesz również Polinesian Noni w kapsułkach.