{literal}
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ
{/literal}

Hity CaliVity

        

    Polinesian Noni

      

         Ocean 21 

    

       ParaProtex

     

       AC-Zymes

      

         Nopalin

        

         OxyMax

 

Suplementy Calivita

Jak stwierdzić grzybice

 

JAK WYKRYĆ GRZYBICE, JAK STWIERDZIĆ GRZYBICE

 

Wykrycie grzybicy jest dość trudne, są to drobnoustroje mające doskonałe zdolność maskowania się. Aby je wykryć konieczne są właściwe metody diagnostyczne. Podstawowe znaczenie w rozpoznaniu infekcji ma wywiad zebrany od pacjenta. Pomaga on określić długość trwania procesu chorobowego, ustalić przyczynę pojawienia się infekcji oraz określić pierwotne źródło choroby.

 

Wykonać można badania diagnostyczne bezpośrednie, jakimi są: gastroskopia (badanie przełyku, żołądka, dwunastnicy) i kolonoskopia (badanie jelita grubego), w których są widoczne białe ogniska grzybicy. Można w trakcie jego wykonywania pobrać próbki tkanek do dalszego badania mikroskopowego i wykonania posiewu, w celu określenia gatunku grzyba i jego wrażliwości na leki. Diagnostycznym badaniem laboratoryjnym jest posiew kału na grzyby.

 

Infekcje układu moczowego zarówno kobiet jak i mężczyzn grzybem Candida są spotykane stosunkowo często i są jednym z objawów zakażenia ogólnego organizmu. W przypadku nawracającego zapalenia pęcherza moczowego, konieczne jest wykonanie badania moczu.

 

Jeśli masz możliwość skorzystania z analizy mikroskopowej tzw. żywej kropli krwi, to jest to najsensowniejsze rozwiązanie, ponieważ tu zobaczysz  na żywo, nie tylko same grzyby, ale i skutki ich działania.

 

Aby pokonać grzybicę nie wystarczy uśpić chwilowo jej objawy antybiotykami lecz sięgnąć do jej przyczyn, a taka jest właśnie między innymi rola suplementów CaliVita i kuracji oczyszczającej.