{literal}
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ
{/literal}

Hity CaliVity

        

    Polinesian Noni

      

         Ocean 21 

    

       ParaProtex

     

       AC-Zymes

      

         Nopalin

        

         OxyMax

 

Suplementy Calivita

Jak ustrzec się grzybicy

 

Jak  ustrzec się grzybicy?

 

Raz na pół roku oczyszczaj swój organizm.  

 

Wzmacniaj system odpornościowy, przez dostarczenie naszym organizmom naturalnych suplementów diety i składników makro- i mikroelementów w postaci chelatowej oraz  nienasyconych kwa­sów tłuszczowych. Dostarczenie organizmowi błonnika w produkcie Nopalin i przyjaznych bakterii z rodziny Acidophilus - AC Zymes lub Acidophilus with Psylium oraz Garlic Caps. Działanie czosnku polega na blokowaniu dostępu glukozy do wnętrza komórki grzyba, czyli głodzeniu go.

 

Zawsze należy pamiętać o myciu rąk. Ręce bowiem mają szczególne predyspozycje do pocenia się.

 

Kąpiąc się pod natryskami, przebywając w publicznej saunie, na basenie nie wolno chodzić boso. Także w modnych obecnie klubach fitness pod prysznic powinniśmy chodzić w klapkach.

 

Staranie wycierać stopy , zwłaszcza miejsca między palcami.

 

W czasie lata, nosić przewiewne lekkie obuwie (dotyczy to głównie panów, zwłaszcza młodych).

 

Jeśli chodzi o panie: nie poddawać się bezkrytycznie modzie i zrezygnować, zwłaszcza w upały, z ciężkich , zakrytych butów, w których noga poci się obficie. Unikać obuwia wykonanego z tworzyw sztucznych.

 

Nosić tylko bawełniane skarpetki i zmieniać je codziennie.

 

Nie należy nosić elastycznej bielizny tylko bawełnianą. Sztuczne tkaniny nie przepuszczają powietrza i są powodem wilgotności i nadmiernego ciepła w miejscach intymnych, a to sprzyja rozwojowi grzybicy.

 

Należy korzystać z usług takich zakładów fryzjerskich czy kosmetycznych a zwłaszcza manicure-pedicure, co do których ma się pewność, że ich pracownicy przestrzegają higieny i sterylizują narzędzia. Myją grzebienie i szczotki, wyparzają cążki i nożyczki.

 

Najbezpieczniej paznokcie obcinać własnymi nożyczkami. Nie należy pożyczać swoich nożyczek ani cążek do paznokci innym osobom.

 

Każdy w rodzinie powinien mieć własny ręcznik. Jeżeli zaś używa się wspólnych , to trzeba je zawsze wygotować.

 

Pod żadnym pozorem nie należy pożyczać sobie kapci i butów. Zarodniki grzybów doskonale " zimują " w naszym obuwiu. Wystarczy ubrać zarażone grzybem buty i grzybica gotowa.