Hity CaliVity

        

    Polinesian Noni

      

         Ocean 21 

    

       ParaProtex

     

       AC-Zymes

      

         Nopalin

        

         OxyMax

 

Suplementy Calivita

Oczyszczanie dziecka

 

OCZYSZCZANIE ORGANIZMU U DZIECKA,  KURACJA OCZYSZCZAJĄCA DLA DZIECKA

 

Prace nad składem oraz doborem odpowiednich ziół prowadzi wybitny naukowiec prof. dr nauk med. Valeria Szedlak-Vadocz.

  

Prof.dr Valeria Szedlak-Vadocz Przewodnicząca Zespołu Doradców Medycznych CALIVITA

Podczas swojej trzydziestoletniej pracy zawodowej prof. Valeria Szedlak-Vadocz uzyskała stopień naukowy z biochemii lekarskiej (1978), z medycyny nuklearnej (1980)i z patofizjologii klinicznej (1986). Po zakończeniu własnych badań klinicznych i praktycznych w dziedzinie patologii układu moczowego, w 1986 r.uzyskała stopień doktora nauk medycznych.

 

Prof. Szedlak opublikowała 160 artykułów specjalistycznych oraz prac naukowych, jest rownież współautorką czterech specjalistycznych podręczników oraz monografii medycznych.

 


 

PARAPROTEX to produkt Firmy Calivita  zawierający szeroką game ziół o właściwościach przeciwwirusowych, przeciwbakteryjnych, przeciwzapalnych oraz odkażających. Likwiduje przyczyny i skutki chorób wywołanych przez niebezpieczne dla organizmu pasożyty – bakterie, grzyby, wirusy, gronkowiec złocisty, grzybica, drożdżyca, glista ludzka, lamblie, owsiki... które zostawiając w komórce toksyczne jady  zatruwają organizm i poprzez zachwianie homeostazy (równowagi) przyczyniają się do powstawania wielu chorób.

 

Kuracja polega na wyniszczeniu pasożytów  i wzmocnieniu systemu immunologicznego – jest to najważniejsza rzecz, jaką możemy uczynić dla naszego organizmu.

 

"Nim rozpocznę właściwą kurację leczniczą, wszyscy moi pacjenci przechodzą fundamentalny etap przygotowawczy-gruntowne oczyszczanie z zatruwających organizm pasożytów. Stosuję  ParaProteX"  

 "ParaProtex podawałam z powodzeniem u dzieci i u niemowlęcia (1 roczek) w celu usunięcia pasożytów jelitowych -owsików.  Dawka była odpowiednio mniejsza, a kuracja lecznicza rozpoczęła się stopniowo od 1/4 tabletki..."

 Prof. Valeria Szedlak-Vadocz

 


 

Uwaga!

 

JAK PODAWAĆ PARAPROTEX U DZIECKA

 

Wrazie złego samopoczucia dziecka w każdym wieku dawkę ParaProtex-u należy zmniejszyć lub odstawić na kilka dni ! Dzieci do 3-go roku życia bez konsultacji z lekarzem są na dawce 1/4 tabl. dziennie.

 

W przypadku podwyższonego ASO przy paciorkowcach (wskazany kontakt ) należy  oczyszczać organizm z jadów paciorkowca ale nie produktem ParaProtex !!!

 

Oczyszczanie organizmu u dziecka od 3-go roku życia produktem ParaProtex

 

 
1 tydzień kuracji: 1/4 tabletki dziennie, rano, na czczo
 
2 tydzień kuracji:

1/4 tabletki rano, na czczo
1/4 tabletki wieczorem, pół godziny przed posiłkiem

3 tydzień kuracji:

1/4 tabletki rano, na czczo
1/4 tabletki w południe, pół godz. przed posiłkiem
1/4 tabletki wieczorem, pół godziny przed posiłkiem


Na tej dawce pozostajemy przez 6 tygodni. Następnie robimy przerwę na 4 tygodnie i wracamy do kuracji w dawce 3 x 1/4 tabletki dziennie. Takie dawki bierzemy przez 10 dni, później przerwa 4 dni i powtarzamy cykl 4 razy.

 

Kuracja dla dzieci w wieku szkolnym

1 tydzień kuracji:

1/2 tabletka dziennie na czczo

2 tydzień kuracji:

1/2 tabletka rano na czczo
1/2 tabletka wieczorem
 
3 tydzień kuracji:

1/2 tabletka rano na czczo
1/2 tabletka w południe
1/2 tabletka wieczorem
 

Na tej dawce pozostajemy przez 6 tygodni. Nastpnie robimy przerwę na 4 tygodnie i wracamy do kuracji w dawce 3 x 1/2 tabletki dziennie. Takie dawki bierzemy przez 10 dni, później przerwa na 4 dni i powtarzamy minimum 4 razy.

 

Uwaga!

 

Kuracja ParaProtex-em z równoczesnym zastosowaniem  produktów takich jak Oxy MaxAc-ZymesGarlic Caps,  Nopalin   i Polinesian Noni,  /usuwa z organizmu trujące toksyny/ daje lepsze i szybsze efekty.

Kuracja będzie bardziej skuteczna gdy będziemy:

regularnie stosować wskazane suplementy
przestrzegać odpowiedniej diety (całkowite wyeliminowanie cukrów, wyrobów z białej mąki, białego pieczywa), oraz zastosować dietę zgodną z grupą krwi 
wypijać dziennie dużo dobrej jakościowo wody niskozmineralizowanej.

Trzy produkty bierzemy na czczo:

 • Pierwsze: Polinesian Noni
 • 15 min. później Para Protex 
 • ok.godz. później AC-Zymes 

   

Oczyszczanie organizmu u dziecka produktem ParaProtex wzmacniamy :

AC Zymes

 • 1 kapsułka na 20 kg. - podawać na czczo lub 1 godz. po posiłku.
 • w pierwszym tygodniu kuracji dawkę zwiekszamy do 2 x 1 kapsułka
 • Jeśli dziecko nie może połknąć kapsułki, należy jej zawartość wysypać na łyżeczkę i wymieszać z wodą.

Nopalin

 • 1 tabletka na 2o kg - na jedną tabletkę szklanka wody.
 • w pierwszym tygodniu  kuracji dawkę zwiekszamy do 2 x 1 tabletka.

Polinesian Noni

 • Dzieci w wieku szkolnym 1/2  nakrętki na czczo i 1/2 nakrętki pół godz. przed kolacją.           
 • Dzieci w wieku przedszkolnym 10 ml. na czczo i 10 ml. pól godz. przed kolacją.

 Oxy Max

 • 5 kropli tlenu wlać do szklanki i uzupenić 1/4 wody. To dawka na 20 kg. Pić 3 x dziennie 15 min. przed posiłkiem. Chorobotwórcze bakterie, grzyby i pasożyty nie znoszą środowiska tlenowego.

 Garlic Caps

 • 1 kaps. na 20 kg zażyta przed posiłkiem. Przy owsikach, robakach, gliście ludzkiej - obowiązkowy.

 

Podczas miesięcznej przerwy ParaProtex-em cały czas zażywamy  produkty uzupełniające.

 

Korzyści dla organizmu:

AC Zymes - /kapsułki/ dostarcza żywych kultur bakteryjnych niezbędnych dla zdrowej mikroflory jelit. Wytwarza niekorzystne środowisko dla bakterii chorobotwórczych i gnilnych. Stanowi naturalną ochronę przed bakteriami i grzybicą. Zapobiega wzdęciom, niezbędny po kuracji antybiotykowej, zmniejsza dolegliwości przy hemoroidach, pomocny w trądziku i alergii.

Nopalin - /tabletki/ nie dopuszcza do rozwoju pasożytów w układzie trawiennym. Bogactwo cennych składników odżywczych zapewnia mu wysoką pozycję na liście roślin leczniczyh WHO. Dostarcza organizmowi 17 rodzajów aminokwasów ( w tym 8 egzogennych ), liczne witaminy, składniki mineralne i cenny błonnik. Pozytywnie wpływa na procesy trawienia i metabolizm. Oczyszcza z toksyn jelito grube, pomocny przy: zaparciach, odchudzaniu, cukrzycy i miażdżycy.

Polinesian Noni - /sok/ wspomaga niszczenie bakterii,wirusów, grzybów i innych pasożytów. Neutralizuje ich toksyczne jady i odkwasza wątrobę, nerki, jelita. To znakomity produkt poprawiający samopoczucie i ogólny stan zdrowia. Jego spożycie korzystne jest dla każdego, ponieważ wzmacnia organizm, zwiększa odporność i wykazuje właściwości przeciwnowotworowe. Należy go stosować jako leczenie uzupełniające wielu chorób.

Garlic Caps - /kapsułki/ zawiera aktywne składniki czosnku i pietruszki. Skutecznie stosuje się go przeciwko bakteriom, wirusom, grzybom i innym pasożytom. Oczyszcza tez drogi oddechowe. Garlic Caps, to forma naturalnego antybiotyku bez skutków ubocznych!

Oxy Max - /stabilizowany tlen w płynie/  odtruwa i oczyszcza organizm. Dzięki odpowiedniej podaży tlenu komórka poprawia swój metabolizm i staje się odporna na działanie wirusów, bakteri, grzybów i innych czynników chorobotwórczych.